top of page
Fit Woman

KLASIK TRÉNINK

Klasický trénink probíhá celou dobu na POWER PLATE u kterého se zaměříme na procvičení, posílení a zpevnění celého těla. Cvičení probíhá s vlastní vahou, ale i s pomůckami a zároveň dochází k redukci celulitidy hlavně díky vybracím plošiny  POWER PLATE, na které se cvičí.

Všechny cviky provádíte s trenérkou, se kterou se dopředu domluvíte jakou náročnost zvolíte. Celý trénink trvá 30 minut a díky kombinaci trenérky a POWER PLATE je cvičení velmi efektivní, po pár lekcích budete mít viditelné výsledky.

 

Fitness on Yoga Mat_edited.jpg

OSOBNÍ TRÉNINK

Podobné cvičení jako klasický trénink ale probíhá jak na POWER PLATE tak i na zemi. Trénink probíhá 60 minut a cvičíte ve studiu pouze Vy a trenérka, která po Vaší vzájemné konzultaci vytvoří tréninkový program přímo Vám na míru podle Vašeho přání a cíle, ale i samozřejmě podle Vašich pohybových a zdravotních možností.

Tento trénink je oblíbený právě pro své konkrétní výhody. Většinou je vybrán např. k zlepšení kondice, tvarování postavy, ale také k odbourání bolesti zad, nebo vyrovnání svalových disbalancí, které Vám trenérka po pár lekcích diagnostikuje. Spojením delšího času cvičení a doporučením jídelního plánu, který je také v nabídce mají klientky na sobě už po pár týdnech viditelné výsledky.

Pilates Work Out

KRUHOVÝ TRÉNINK

Intenzivní skupinové cvičení v min. počtu 5 a max. 6 klientek. Na několika stanovištích, které jsou na POWER PLATE, tak na zemi procvičíte, posílíte a zpevníte celé tělo. Základní interval cvičení je 30 sekund, po který následuje 10 sekund pauza na přesun na další stanoviště. Pauzy mezi koly jsou podle potřeby. Celková doba cvičení je 50 minut.

Kruhovému tréninku dávají přednost klientky, které chodí do studia s partou kamarádek, s kolegyněmi z práce, nebo se svými příbuznými, ale přihlašují se i jednotlivě pokud k sobě zrovna nikoho nemají. Výhodou tohoto skupinového cvičení je, že se klientky dokáží mezi sebou jednak vyhecovat, ale i podpořit a celkově se cítí i po psychické stránce lépe, protože mají pocit že na to nejsou sami. 

Mladá žena v posilovně

TABATA

 

Kardiovaskulární trénink, který opět probíhá jak na POWER PLATE, tak na zemi velmi rychle zlepšuje výkonnost. Cvičení probíhá v min. počtu 3 a max 6 klientek. Největší předností je, že rozvíjí jak anaerobní, tak i aerobní metabolický systém zároveň. Další předností Tabaty je, že je doprovázená motivační hudbou, která má přesně naměřený čas, takže víte kdy cvičíte a kdy odpočíváte a princip je velmi jednoduchý. 20 sekund cvičíte, 10 sekund odpočíváte a za 30 minut máte hotový celý trénink.


Tabata je vhodná pro všechny věkové kategorie. I přes fyzickou náročnost Tabaty se není třeba bát, zvládne ji i úplný začátečník.  U každého cviku je možné zvolit lehčí nebo náročnější variantu. Podstatné je cvičit stále na maximum, vždy v rámci svých fyzických možností. Rovněž si při Tabatě pro začátečníky můžete dát pauzu mezi koly delší než minutu například 2-3 minuty.

bottom of page